Valmieras novada Skatuves runas konkurss

Publicēts 2024. gada 22.martā

Pavasara saulgriežu diena daļai skolēnu bija īpaša. Kocēnu Kultūras namā notika Valmieras novada Skatuves runas konkurss dažādām klašu grupām. Ļoti priecājamies par mūsu skolas skaistāko runu teicējiem, kuri jau bija sevi pierādījuši skolas konkursā, tāpēc novada runātāju pulkā jutās droši un pārliecināti. Balvā iegūta jauna pieredze, grāmata un diploms ar otro vai trešo pakāpi, kas ir labs apliecinājums iesāktā darba izaugsmei.

Paldies sakām Ancei Puriņai (3.a kl.) , Martinam Cielēnam (3.a kl.), Martai Kobiakai (4.a kl.), Martai Loginai (4.b kl.), Vanesai Līgai Brantiņai (6.b kl.), Emīlijai Lotei Vilnei (8.a kl.),Evelīnai Eglītei (9.b kl.). Skolēnus sagatavoja S. Apsīte, G. Mitjkova, S. Mālmane, I. Mola, J. Bošs. Paldies arī vecākiem par atbalstu un interesi!

Materiālu sagatavoja Inese Mola