Novembris florbola zīmē

Publicēts 2023. gada 24. novembrī

Novembra sākumā notika Valmieras novada skolu sporta sacensības florbolā vidusskolu jauniešiem. 7 komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un spēles varēja sākties.

Izcīnot uzvaras un zaudējumus, mūsu skolas komanda tika finālā un par 1.vietu cīnījās ar Valmieras Tehnikuma komandas jauniešiem. Sīvā cīņā mūsu skolai uzvara, pateicoties izcilai spēlētāju un vārtsardzes Esteres spēlei! Urrā!!!!

22.novembrī sacensības florbolā uzsāka 6.-7.klašu zēnu komandas. Kopā piedalījās 8 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās.

Uzvarot visas spēles savā apakšgrupā, mūsu puiši pusfinālā cīnījās ar Valmieras sākumskolu. Uzvarot spēli, jāspēlē finālā par 1.vietu pret Kocēnu pamatskolu, kurā zaudējot ar rezultātu 0:1, mūsu skolas puiši izcīnīja godpilno 2.vietu Valmieras novada skolu florbola sacensībās!

Sveicam visus un ļoti lepojamies ar jums!

Informāciju sagatavoja sporta skolotāja Dace Jākobsone.